اجرای ۱۱ پروژه عمرانی با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال در فرودگاه رشت

اجرای ۱۱ پروژه عمرانی با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال در فرودگاه رشت

رشت- مدیر کل فرودگاه گیلان از اجرای ۱۱ پروژه عمرانی با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال در سطوح پروازی و غیر پروازی این فرودگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان، غلامرضا کریم آقایی از اجرای ۱۱ پروژه عمرانی در فرودگاه سردار جنگل رشت خبر داد و گفت: بسترسازی چراغ های اپروچ، ایجاد پارکینگ تاکسیرانی فرودگاه، اجرای سنگفرش پیاده روهای محوطه روبروی ترمینال خارجی و تکمیل ساختمان مونیتورینگ (دوربین های مدار بسته) از جمله پروژه های اجرایی در این فرودگاه است.

وی افزود: همچنین ساماندهی مسیر تردد تاکسیرانی، افزایش و نوسازی تابلوهای راهنمایی، بهسازی مامورسراهای فرودگاه و بهسازی سرویس های بهداشتی ساختمان اداری از جمله اقداماتی است که با پیشرفت فیزیکی ۳۰ تا ۷۰ درصد در حال اجرا است.

مدیر کل فرودگاه گیلان همچنین از اجرایی شدن فاز دوم محوطه سازی ترمینال پروازهای داخلی، احداث پمپاژ سیستم توزیع آب شرب و اجرای سیستم روشنایی و توسعه دوربین های مداربسته پیرامون فرودگاه در آینده نزدیک خبر داد.

کریم آقایی به اعتبارات این پروژه ها اشاره کرد و افزود: ۹۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برای این ۱۱ پروژه هزینه می شود.

وی ارایه خدمات مطلوب فرودگاهی به مسافران را از دغدغه های مدیریت این فرودگاه دانست و تصریح کرد: رضایتمندی مسافران از خدمات فرودگاهی مستلزم داشتن زیر ساخت های مناسب در سطوح پروازی و غیر پروازی است و اجرای پروژه های یاد شده به خدمات دهی مناسب کمک می کند.

اجرای ۱۱ پروژه عمرانی با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال در فرودگاه رشت
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید:
نوشته شده در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *