تکمیل پروژه 2800 واحدی مسکن مهر میارکلا وارد نهمین سال شد

رهای زیر 25 هزار نفر است که پیشرفت مسکن در این شهرها 90 درصد است.

وی خاطرنشان کرد:از 58 هزار مسکن مهر شهرهای بالای 25 هزار نفر، ساخت 51 هزار مسکن به اتمام رسید و حدود 7 هزار واحد هم با پیشرفت 90 درصدی در حال ساخت است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اعلام اینکه در برخی از پروژه‌ها با عدم متقاضی مواجه هستیم، گفت: در حال حاضر در پروژه مسکن مهر میارکلا آب و برق در اختیار متقاضیان قرار گرفت و محوطه‌ سازی آن به اتمام سید.

این مسئول یادآور شد:اعتبار مسکن مهر از دو منبع آورده متقاضی و وام بانکی تأمین می‎شود اما به‌ دلیل عدم وجود متقاضی ممکن است در اجرای طرح با مشکلاتی مواجه شویم.

نوروزی اضافه کرد:در حال حاضر یک‌هزار و 500 واحد مسکن مهر در استان مازندران فاقد متقاضی است که 600 واحد آن آماده بهره‌برداری است.

وی در حالی از عدم وجود متقاضی برای مسکن مهر میارکلا صحبت به میان آورد که برای تعداد مسکن مهری که دارای متقاضی است، هنوز همان امکانات اولیه به‌صورت کلی تأمین نشد، یادشان رفت که دلیل کم‌رقبتی برای اجرای این پروژه عدم توجه کافی و عدم تحقق وعده‌های متولیان در دولت قبل و حال حاضر است، در دولت قبل مردم برای تأمین آب، برق و گاز مشکل داشتند؛ به نظر می‌رسد در حال حاضر نیز هنوز این مشکلات تا حدودی پابرجاست و مشکل گاز برخی از این واحدها هنوز حل و فصل نشده است.

بخشی از طولانی شدن تکمیل مسکن مهر در مازندران به ‌ویژه در میارکلا به متولیان دولت قبل در استان مازندران برمی‌گردد، بسیاری از مسکن مهر در استان به‌ویژه در حاشیه ساحل فریدونکنار، محمودآباد، آمل و بهشهر با کمترین مشکلات در اختیار مشترکان قرار گرفت.

اما چیزی که در حال حاضر از این پروژه بزرگ مسکن مهر استان در طول مسیر مشاهده می‎شود، آپارتمان‌های نیمه ‌ساخته و در حال احداث است.

تکمیل پروژه 2800 واحدی مسکن مهر میارکلا وارد نهمین سال شد
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید:
نوشته شده در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *