خانه دار شدن افراد بی بضاعت در دستور کار جدی مسئولان باشد

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در جلسه دیدار با علیرضا تابش مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، اظهار کرد: برخی از مشاغل در جامعه حرف اول را می زند که یکی از مهمترین این مشاغل،بنیاد مسکن است.
وی با بیان این که بنیاد مسکن، یکی از با برکت ترین یادگاران امام راحل (ره) است، تصریح کرد: این نهاد با فرمان امام راحل (ره) شکل گرفت و اگر تاریخچه آن را مطالعه کنیم می بینیم که خدمات گسترده ای به جامعه داده شده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی موضوع مسکن را، یک موضوع بسیار مهم دانست و افزود: اهمیت این موضوع به جهت آن است که همه افراد جامعه، در تلاش به دنبال خانه دار شدن هستند و افراد نمی توانند بدون خانه و مسکن به زندگی خویش ادامه دهند.
آیت الله عبادی خطاب به مدیرکل بنیاد مسکن کشور، ابراز کرد: آیا در برنامه های شما برای خانه دار شدن محرومین به صورت اجاره ای  برنامه ای تعریف شده یا خیر؟
وی فلسفه به وجود آمدن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را، خدمت به محرومین و مستضعفان دانست و بیان کرد: خانه دار شدن افراد بی بضاعت باید به طور جدی در دستور کار مسئولین و دست اندرکاران مربوطه قرار گیرد.
آیت الله عبادی ادامه داد: بر کسی پوشیده نیست که فعالیت بنیاد در تامین مسکن محرومین می تواند بخش عمده ای از مشکلات قشر زحمتکش جامعه را در تامین مسکن حل کند.

خانه دار شدن افراد بی بضاعت در دستور کار جدی مسئولان باشد
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید:
نوشته شده در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *