در طراحی و اجرای نمای ساختمان های دوقلو مخابرات از جدید ترین فناوری های نوین استفاده می شود

نشست هم اندیشی مدیریت پروژه ساختمان های در حال احداث شرکت مخابرات ایران با مهندسین مشاور و با هدف استفاده از آخرین تکنولوژی و فناوری های نوین در طراحی و اجرای نمای ساختمان های دوقلو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک ( سامان سازه غدیر )، در این جلسه که با حضور بیش از ۴۰ نفر از نمایندگان شرکتهای ذیصلاح رتبه یک کشور برگزار شد، باز طراحی و اجرای نمای ساختمانهای درحال احداث این پروژه طرح و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

مهندس رفیعی ، مدیرعامل شرکت مدیریت املاک در این جلسه با اشاره به اهمیت این پروژه برای شرکت مخابرات ایران از یک سو و نیز ضرورت استفاده از جدید ترین تکنولوژی های پیشرفته و فناوری های نوین بویژه در حوزه IT از سوی دیگر، این پروژه را یکی از پروژه های مهم کشور دانست و اظهار داشت: صرف نظر از اهمیت کلی این پروژه از هر نظر، نمای ساختمان برای شرکت مخابرات دارای اهمیت بسیار زیادی است.

وی گفت: شاید تعداد استفاده کنندگان از این ساختمان یک هزارم افرادی که این ساختمان را در بهترین موقعیت ترافیکی تهران می بینند، نباشد و از این نظر و بدلیل هویت شرکت مخابرات به عنوان متولی IT کشور، بحث نما برای ما بسیار مهم است.

مهندس رفیعی افزود: ضرورت استفاده از آخرین فناوریهای نوین و تکنولوژیکی در نمای این ساختمان بدلیل اینکه این پروژه باید نشان دهنده هویت تمام آی تی شرکت مخابرات ایران باشد ، فلسه تشکیل چنین نشستهایی است که بتوانیم با استفاده از دانش فنی روز ، در طراحی و اجرای نمای ساختمان، از آخرین تکنولوژی روز بهره مند شویم.

گفتنی است در این نشست، مشاوران پروژه، نمایندگان شرکتهای ذیصلاح هر یک به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص چگونگی طرح و اجرای نمای ساختمان پرداختند.

 

در طراحی و اجرای نمای ساختمان های دوقلو مخابرات از جدید ترین فناوری های نوین استفاده می شود
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید:
نوشته شده در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *