ساخت کلینیک تخصصی نهاوند ۴۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

ساخت کلینیک تخصصی نهاوند ۴۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

نهاوند- رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند از پیشرفت فیزیکی ۴۲ درصدی نخستین کلینیک تخصصی نهاوند خبر داد و گفت: این کلینیک اردیبهشت سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، مومنعلی دارابی ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از روند اجرایی ساخت کلینیک تخصصی نهاوند که در دانشکده پیراپزشکی در حال احداث است، گفت: کلینیک تخصصی شهرستان نهاوند با زیربنای یک هزار و ۶۰۰ مترمربع در حال احداث است.

وی بابیان اینکه کلینیک تخصصی نهاوند بااعتبار دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در سه‌طبقه در حال ساخت است، گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه در حال حاضر ۴۲ درصد است و تاکنون اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای ساخت آن هزینه شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند بابیان اینکه احداث این پروژه هیچ‌گونه کمبود و مشکل مالی ندارد و تمام اعتبار موردنیاز آن تخصیص‌یافته است، عنوان کرد: کلینیک تخصصی نهاوند اردیبهشت سال آینده هم‌زمان با هفته سلامت برای بهره‌مندی مردم به بهره‌برداری می‌رسد.

وی کاهش پرداخت هزینه درمان بیماران خاص، بستری و نیازمند و حمایت مالی از آنان، فراهم کردن شرایط ماندگاری پزشکان در مناطق محروم، ترویج زایمان طبیعی، ارتقاء کیفیت معاینه در بیمارستان‌ها و حضور پزشکان به‌صورت شبانه‌روز در بیمارستان را از مهم‌ترین برنامه‌های دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت اعلام کرد.

دارابی تأکید کرد: در حوزه بهداشت و درمان نهاوند ۳۲ پروژه با ۱۰ هزار مترمربع ساخت‌وساز و ۱۴ میلیارد تومان اعتبار در دستور کار است و برخی قراردادها در راستای اجرای این پروژه‌ها نیز با پیمانکاران منعقدشده است.‌

ساخت کلینیک تخصصی نهاوند ۴۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید:
نوشته شده در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *