قرارگاه خاتم در بحث راه‌آهن پروژه‌هایی را به بهره‌برداری می رساند

قرارگاه خاتم در بحث راه‌آهن پروژه‌هایی را به بهره‌برداری می رساند

نهاوند-معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) بابیان اینکه اغلب پروژه های عمرانی بزرگ توسط قرارگاه خاتم انجام می شود، گفت: قرارگاه خاتم در بحث راه‌آهن پروژه‌هایی را بهره برداری می کند .

سردار سالار آبنوش در حاشیه مراسم یادواره شهدای گردان‌های ۱۵۲ حضرت ابوالفضل و ۱۵۹ امام حسین(ع) نهاوند در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: خوشبختانه غالب پروژه‌های عمرانی بزرگ کشور توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء انجام می‌شود.

وی با اشاره به سفرهای استانی رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان‌های کشور، گفت: ۸۰ درصد پروژه‌های افتتاحی توسط رئیس‌جمهور در دولت یازدهم مربوط به قرارگاه خاتم‌الانبیاء است.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) بابیان اقدامات انجام‌شده در استان‌های قزوین، اراک و اصفهان گفت: سد «کوچری» گلپایگان که اخیراً مورد افتتاح قرار گرفت شبکه‌ای بسیار بزرگ در حدود ۲۰ شهر را تأمین آب شرب می‌کند که توسط جوانان و مهندسان ایرانی ساخته‌شده است.

وی از افتتاح پروژه‌های بزرگ مربوط به قرارگاه خاتم‌الانبیاء در دهه مبارک فجر در کشور خبر داد و گفت: قرارگاه خاتم به‌زودی در بحث راه‌آهن پروژه‌هایی را به بهره‌برداری می‌رساند که اخبار آن در آینده منتشر خواهد شد.

سردار آبنوش بابیان اینکه عمده پروژه‌های بزرگ  عمرانی، زیرساختی و اصلی کشور با بهره‌گیری از توان جوانان و مهندسان بومی کشور توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا اجرایی می‌شود، گفت: اجرای پروژه‌های نفت و گاز، انتقال آب و انرژی، کنترل و هدایت آب‌ها، ریل‌گذاری، جاده از مهم‌ترین اقداماتی است که انجام و یا در حال انجام هستند.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار مهر، مبنی بر سهم استان همدان در اجرای پروژه‌های قرارگاه خاتم‌الانبیاء، گفت: باکمال تأسف نمی‌دانم مسئولین استان ما کجا هستند!؟

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) ادامه داد: تنها استانی که مسئولین آن هیچ در قرارگاه پیدایشان نمی‌شود و پیگیر نیستند استان همدان است که واقعاً بابت حضور و فعالیت این مسئولین در استان همدان متأسفم!

وی تصریح کرد: ما در استان‌های کرمانشاه، اصفهان، مرکزی، قزوین و غیره در حال اجرای پروژه‌هایی هستیم و تنها استانی که مسئولین آن فکر می‌کنم خواب هستند، استان همدان است.

سردار آبنوش بابیان اینکه سالانه چند ۱۰ هزار میلیارد و گاهی هم بیشتر قرارگاه خاتم در کشور سرمایه گذاری می‌کند، گفت: ابتدایی‌ترین سرمایه قرارگاه خاتم‌الانبیاء اعتماد مردم است که در این قرارگاه سرمایه گذاری کرده و بعد از آن اعتبارات موردنیاز قرارگاه، از طریق اعتبارات اسنادی دولت و مجموعه تعاونی قرارگاه خاتم‌الانبیاء در راستای ارتقای زیرساخت‌های کشور تأمین می‌شود.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
نوشته شده در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *