قرارگاه خاتم در بحث راه‌آهن پروژه‌هایی را به بهره‌برداری می رساند

قرارگاه خاتم در بحث راه‌آهن پروژه‌هایی را به بهره‌برداری می رساند

نهاوند-معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) بابیان اینکه اغلب پروژه های عمرانی بزرگ توسط قرارگاه خاتم انجام می شود، گفت: قرارگاه خاتم در بحث راه‌آهن پروژه‌هایی را بهره برداری می کند .

سردار سالار آبنوش در حاشیه مراسم یادواره شهدای گردان‌های ۱۵۲ حضرت ابوالفضل و ۱۵۹ امام حسین(ع) نهاوند در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: خوشبختانه غالب پروژه‌های عمرانی بزرگ کشور توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء انجام می‌شود.

وی با اشاره به سفرهای استانی رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان‌های کشور، گفت: ۸۰ درصد پروژه‌های افتتاحی توسط رئیس‌جمهور در دولت یازدهم مربوط به قرارگاه خاتم‌الانبیاء است.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) بابیان اقدامات انجام‌شده در استان‌های قزوین، اراک و اصفهان گفت: سد «کوچری» گلپایگان که اخیراً مورد افتتاح قرار گرفت شبکه‌ای بسیار بزرگ در حدود ۲۰ شهر را تأمین آب شرب می‌کند که توسط جوانان و مهندسان ایرانی ساخته‌شده است.

وی از افتتاح پروژه‌های بزرگ مربوط به قرارگاه خاتم‌الانبیاء در دهه مبارک فجر در کشور خبر داد و گفت: قرارگاه خاتم به‌زودی در بحث راه‌آهن پروژه‌هایی را به بهره‌برداری می‌رساند که اخبار آن در آینده منتشر خواهد شد.

سردار آبنوش بابیان اینکه عمده پروژه‌های بزرگ  عمرانی، زیرساختی و اصلی کشور با بهره‌گیری از توان جوانان و مهندسان بومی کشور توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا اجرایی می‌شود، گفت: اجرای پروژه‌های نفت و گاز، انتقال آب و انرژی، کنترل و هدایت آب‌ها، ریل‌گذاری، جاده از مهم‌ترین اقداماتی است که انجام و یا در حال انجام هستند.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار مهر، مبنی بر سهم استان همدان در اجرای پروژه‌های قرارگاه خاتم‌الانبیاء، گفت: باکمال تأسف نمی‌دانم مسئولین استان ما کجا هستند!؟

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) ادامه داد: تنها استانی که مسئولین آن هیچ در قرارگاه پیدایشان نمی‌شود و پیگیر نیستند استان همدان است که واقعاً بابت حضور و فعالیت این مسئولین در استان همدان متأسفم!

وی تصریح کرد: ما در استان‌های کرمانشاه، اصفهان، مرکزی، قزوین و غیره در حال اجرای پروژه‌هایی هستیم و تنها استانی که مسئولین آن فکر می‌کنم خواب هستند، استان همدان است.

سردار آبنوش بابیان اینکه سالانه چند ۱۰ هزار میلیارد و گاهی هم بیشتر قرارگاه خاتم در کشور سرمایه گذاری می‌کند، گفت: ابتدایی‌ترین سرمایه قرارگاه خاتم‌الانبیاء اعتماد مردم است که در این قرارگاه سرمایه گذاری کرده و بعد از آن اعتبارات موردنیاز قرارگاه، از طریق اعتبارات اسنادی دولت و مجموعه تعاونی قرارگاه خاتم‌الانبیاء در راستای ارتقای زیرساخت‌های کشور تأمین می‌شود.

قرارگاه خاتم در بحث راه‌آهن پروژه‌هایی را به بهره‌برداری می رساند
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید:
نوشته شده در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *