نقاط حادثه خیز معابر عمومی منطقه 7 ایمن سازی می شود

هشدارنیوز- و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، امیرحسین حیدرنیا با اعلام این مطلب افزود: 3 نقطه حادثه خیز منطقه با هدف ارتقای ایمنی تردد وکاهش حوادث رانندگی شناسایی و ایمن سازی آنها در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به احداث رفیوژ میانی در خیابان میرزای زینالی در راستای اجرای این طرح، عنوان کرد: اصلاح هندسی خیابان قدوسی و بزرگراه رسالت از دیگر مورادی است که تا پایان سال اجرا خواهد شد.

معاون شهردار منطقه 7 از راه اندازی پل عابر پیاده مکانیزه بوستان شهروند واقع در بزرگراه صیاد شیرازی تا یک ماه آینده  با هدف ارتقاء سطح ایمنی تردد شهروندان به ویژه سالمندان خبر داد و خاطرنشان کرد:  افزایش تعداد پل‌های عابر پیاده مكانیزه تمایل شهروندان برای استفاده از پل و عبور از عرض خیابان را بیشتر می‌کند که نتیجه آن امنیت تردد در سطح شهر است. همچنین با کمتر شدن میزان تردد عابران پیاده در عرض معابر ترافیك شهر نیز روان‌تر می‌شود و میزان بروز حوادث كاهش می‌یابد.

وی با تاکید بر اینکه پل های مکانیزه از اهمیت و کارایی بسیار زیادی برای سالخوردگان و کودکان برخوردار است، یادآور شد: احداث پل های عابر پیاده مکانیزه و زیرگذرهای عابر پیاده موجب کاهش ترافیک در خیابانها و تسهیل در عبور و مرور ایمن افراد می شود.

نقاط حادثه خیز معابر عمومی منطقه 7 ایمن سازی می شود
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید:
نوشته شده در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *