پروژه‌های عمران شهری شادگان با سرعت در حال اجراست

پروژه های عمران شهری شادگان با سرعت در حال اجراست

 شادگان ـ شهردار شادگان گفت: پروژه‌های عمرانی شهرداری شادگان با سرعت و کیفیت مطلوبی در حال اجرا است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن مزبانی پور صبح امروز دوشنبه در بازدید از پروژه‌های در دست احداث شهرداری که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر صورت گرفت، در جمع خبرنگاران خواستار اهتمام جدی در روند آماده‌سازی پروژه‌های عمرانی شد.

وی در ادامه اظهار کرد: برای توسعه و عمران این شهر، پروژه‌های مختلف عمرانی شهری و خدماتی در نقاط مختلف شهر شادگان با سرعت و کیفیت چشمگیر در حال اجراست.

شهردار شادگان ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه زحمتکش شهرداری که در راستای عمران و آبادانی شهر تلاش و کوشش کرده‌اند خواستار شد تا نیروهای شهرداری تمام سعی و تلاش خود را به کار گیرد تا با حضور مستمر و پیگیری مداوم، این پروژه‌های عمرانی هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری برسند.

وی ادامه داد: یکی از اولویت‌های اصلی در اجرای پروژه‌های عمرانی در شهر شادگان کارایی و سرعت چشمگیر اجرای پروژه‌ها است به طوری که این پروژه‌ها بتوانند در خدمت به منافع عمومی شهر بوده و سبب رفاه حال شهروندان شوند.

مزبانی پور در پایان گفت: امیدواریم با سعی و تلاش اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری شادگان بتوانیم هر چه سریع تر پروژه‌های در دست اجرا را به بهره‌برداری رسانده تا بتوانیم در راستای خدمت رسانی به شهروندان شادگانی گامی اساسی برداریم.

پروژه‌های عمران شهری شادگان با سرعت در حال اجراست
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید:
نوشته شده در:

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *