یک سوم مدارس کاشان ناامن هستند

یک سوم مدارس کاشان ناامن هستند:

به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان، محسن خدمتی شامگاه دوشنبه در جلسه مدیریت بحران شهرستان کاشان با بیان اینکه فعالیت‌های خوبی در زمینه مانور زلزله در مدارس کاشان اتفاق افتاد، اظهار داشت: تمامی اهداف درنظرگرفته شده در مانور زلزله محقق شد و دانش آموزان و مسئولان مدارس همکاری خوبی با عاملان برگزاری این مانور داشتند و ارگان های مربوطه نیز همکاری خوبی با اداره آموزش و پرورش داشتند.

رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان افزود: هدف از برگزاری مانورها در مدارس، آموزش دانش آموزان است و پس از آموزش، دانش آموزان آموخته‌های خود را به خانواده منتقل می‌کنند تا اعضای خانواده نیز اطلاعات کافی در مورد زلزله و نحوه مقابله با آن را کسب کنند و این موضوع در پیشگیری از حوادث ناشی از زلزله بسیار موثر است.

وی با بیان اینکه یک سوم مدارس کاشان ناامن هستند، خاطرنشان کرد: حضور خیرین مدرسه ساز در کاشان بسیار پررنگ است اما متاسفانه مدارسی با پوشش خشتی در کاشان وجود دارد و کوچکترین حادثه ای میتواند آسیب های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

خدمتی با بیان اینکه ۲ درصد از بودجه آموزش و پرورش کاشان صرف مباحث عمرانی و بازسازی مدارس می‌شود، گفت: این اعتبار در کل کشور بسیار ناچیز است و امیدواریم که بخشی از اعتبارات در مورد مدیریت بحران شهرستان کاشان به این موضوع اختصاص پیدا کند.

یک سوم مدارس کاشان ناامن هستند
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید:
نوشته شده در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *