درباره شرکت مقاوم‌سازی افزیر

 • درباره ما:

  موضوع فعالیت و مجوزهای قانونی:

  افزیر پیشرو و متخصص در زمینه مقاوم‌سازی با مصالح، تجهیزات و فن آوری های نوین در ایران است که با بهره گیری از متخصصین کارآزموده و نیروی فنی ماهر و آموزش دیده در طراحی، تامین و اجرا پروژه ها فعالیت میکند.

  این شرکت دارای گواهی نامه صلاحیت پیمانکاری و گواهی نامه صلاحیت خدمات مشاوره از سازمان برنامه و بودجه کشور و کارت بازرگانی از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران می باشد.

  افزیر این افتخار را دارد که با ارائه راهکارهای پیشرفته و فروش محصولات در زمینه ترمیم، تقویت و مقاوم سازی انواع سازه ها، خطوط لوله، مخازن و … در پروژه های متعدد همکاری می نماید.

  شرح:

  – خواهشمند است برای مشاهده جزئیات گواهی نامه صلاحیت پیمانکاری و گواهی نامه صلاحیت خدمات مشاوره به پایگاه اینترنتی سازمان برنامه و بودجه کشور مراجعه فرمایید.

 • ماموریت افزیر

  شرکت افزیر پیشرو و متخصص در زمینه مقاوم سازی با مصالح و تجهیزات و فن آوری نوین در ایران است که با تفکر بهره گیری از اساتید برجسته دانشگاهی و اکیپ فنی ماهر و آموزش دیده ، در فاز های طراحی تا اجرا فعالیت میکنند. این شرکت با تالیف و تدوین روشن فعالیت های منظم درون سازمانی و از طریق ایجاد و افزایش سطح مشارکت بین مراحل مختلف طرح و اجرا ، تمامی سعی و تلاش خود را در ارئه خدماتی صحیح ، جامع و به موقع ،‌به منظور جلب و افزایش رضایت کارفرما معطوف می نماید. تنوع و وسعت پروژه های انجام یافته در سال های اخیر در شهر های مختلف کشور بیانگر توانایی های گسترده این شرکت در انجام خدمات می باشد.

 • چشم انداز افزیر

  هدف نهایی افزیر، رسیدن به جایگاه معتبرترین شرکت مقاوم سازی منطقه است. در این راستا این شرکت می کوشد تا در تمامی پروژه های اجرایی از طریق مستند سازی پروژه ها و انجام آزمایشات شبیه سازی شده گام بزرگی در زمینه پیشرفت در مراحل محاسبه و اجرای صحیح پروژه های مقاوم سازی بردارد.از دیگر اهداف کلان این شرکت بهبودی رضایت مندی کارفرمایان و همچنین بهینه سازی و توسعه روشهای مقاوم سازی و بهسازی متناسب با نوع وکاربرد سازه ها می باشد. همکاری با شرکت ها و انجمن های مطرح دنیا، توجه به پژوهش، فناوری، ارتقاء دانش و توانمندی های شرکت نیز از دیگر اهداف این شرکت جهت رسیدن به هدف مطلوب می باشد.

 • ارزش های افزیر

  توانمند سازی پرسنل با بهره گیری از دانش فنی روز – پاسخ گویی و مسئولیت پذیری – احترام به کارفرمایان و مصرف کنندگان – صداقت و شفافیت در کار – متعهد به ارائه خدمات و محصولات با کیفیت – مستند سازی پروژه ها به منظور پیشرفت علم مقاوم سازی

درباره شرکت مقاوم‌سازی افزیر
5 (100%) 17 votes
به اشتراک بگذارید: